Aktualności

Zdjęcia z treningu naszych Kajakarzy

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć, w którek zamieściliśmy piękne zdjęcia autorstwa Mirosława Tarkowskiego przedstawiające trening naszych Kajakarzy.

- - Zdjęcia z treningu - -



1 lipca 2017
Otwarte Mistrzostwa Śląska

Na Otwartych Mistrzostwach Śląska w Kajakarstwie nasi zawodnicy wywalczyli 5 Medali.

Oto nasi medaliści, gratulujemy!

  1. K-1 Magdalena Szczęsna - złoty medal
  2. K-1 Katarzyna Kołodziej srebrny medal
  3. K-2 M. Szczęsna - Z. Błażejczak - srebrny medal
  4. k-2 J. Bajda - U. Opałka - brązowy medal
  5. K-2 B. Dobroń - J. Piątek - brązowy medal

- - Zdjęcia z zawodów - -



17 czerwca 2017
11 Międzynarodowe Zawody Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka

17 czerwca 2017 w Lublinie odbyły się 11 Międzynarodowe Zawody Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka. Nasi zawodnicy zapewnili naszemu Klubowi bardzo dużą ilość medali.

Oto nasi medaliści, gratulujemy!

  1. BARTŁOMIEJ DOBROŃ K-1 200m JUNIOR MŁ 2001-02 - zloty medal
    K-2 200m JUN I JUN MŁ 99-02 - złoty medal
    K-1 1000m JUNIOR MŁ 2001-02 - zloty medal
    K-2 1000m JUN I JUN MŁ 99-02 -zloty medal
  2. JAKUB PIĄTEK K-1 200m JUNIOR MŁ 2001-02 - brazowy medal
    K-2 200m JUN I JUN MŁ 99-02 -brązowy medal
  3. KAROL ŚMIAŁEK K-1 200m JUNIOR 1999-00 - srebrny medal
    K-2 200m JUN I JUN MŁ 99-02 - złoty medal
    K-1 1000m JUNIOR 1999-00 - srebrny medal
    K-2 1000m JUN I JUN MŁ 99-02 -zloty medal
  4. MAGDALENA SZCZĘSNA K-1 2000m MŁODZIK 2003-04 – złoty medal
    K-1 200m MŁODZIK 2003-04 - złoty medal
  5. JAGODA BAJDA K-1 200m JUNIOR MŁ 2001-02 - brazowy medal
    K-2 2000m MŁODZIK 2003-04 - zloty medal
  6. KATARZYNA KOŁODZIEJ K-1 00m dzieci 2005-06 - złoty medal
    K-2 2000m MŁODZIK 2003-04 - brązowy medal
  7. IGOR GAWRON K-1 200m dzieci 2005-06 - srebrny medal
    K-2 200m dzieci 2005-06 - złoty medal
  8. ANTONI KOŁODZIEJ K-2 200m dzieci 2005-06 - złoty medal
  9. ARTUR SEWERYN K-2 200m JUN I JUN MŁ 99-02 - brazowy medal
    K-1 1000m JUNIOR MŁ 2001-02 - brazowy medal
  10. URSZULA OPAŁKA K-1 2000m MŁODZIK 2003-04 - brazowy medal
    K-2 2000m MŁODZIK 2003-04 - zloty medal
  11. JULIA JAROCKA K-2 2000m MŁODZIK 2003-04 - brązowy medal

- - Zdjęcia z zawodów - -



3 czerwca 2017
Regaty kajakowe "Dzień dziecka" o Puchar Dyrektora MOSIR Tych

3 czerwca 2017 w Tychach odbyły się Regaty Kajakowe "Dzień dziecka" o Puchar Dyrektora MOSIR.

Oto nasi medaliści, gratulujemy!

  1. Magdalena Szczęsna - złoty medal w K-1 300m MŁ. 03
  2. Katarzyna Kolodziej - srebrny medal w K-1 300m Dziec.05
  3. Jagoda Bajda - srebrny medal w K-1 300m Mł. 04
    - brązowy medal w K-2 600m Mł
  4. Urszula Opałka - brązowy medal w K-2 600m Mł.
  5. Bartosz Dobroń - srebrny medal w K-1 300m JM.
    -srebrny medal w K-2 600m JM.
  6. Jakub Piątek -srebrny medal w K-2 600m JM.

- - Zdjęcia z zawodów - -



28 maja 2017
III Otwarte Regaty Kajakowe Miasta Rzeszowa

28 maja 2017 na przystani kajakowej w Rzeszowie odbyły się 3-cie już Otwarte Regaty Kajakowe Miasta Rzeszowa.

W punktacji drużynowej pierwsze miejsce zdobyło Jezioro Tarnobrzeg! Oto nasi medaliści, gratulujemy!

  1. Karol Śmiałek w K-1  200m JS 99\00 -srebrny medal
  2. Bartosz Dobroń w K-1  200m JM 01\02 - srebrny medal
    w K-1 500m JM 01\02 - złoty medal
  3. Jakub Piątek w K-1  200m JM 01\02 -brązowy medal
    w K-1 500m JM 01\02 - brązowy medal
    w K-2  200m JM 00\01 - srebrny medal
  4. Artur Seweryn w K-2  200m JM 00\01 - srebrny medal
  5. Magdalena Szczęsna w K-1  500m JM 00\01 - złoty medal
    w K-1  200m MŁ 01\02 - złoty medal
    w K-1 2000m MŁ 03\04 - złoty medal
    w K-1 200m MŁ 03\04 - złoty medal
  6. Jagoda Bajda w K-1 2000m MŁ 03\04 - brązowy medal
    w K-1 200m MŁ 03\04 – brązowy medal
    w K-2  200m MŁ 03\04 -złoty medal
  7. Urszula Opałka w K-2  200m MŁ 03\04 -złoty medal
  8. Tomasz Zych w K-1 2000m MŁ 03\04 - brązowy medal
  9. Igor Gawron w K-1  200 m Smyk - srebrny medal
    w K-1 Kajtek - srebrny medal
  10. Katarzyna Kołodziej w K-2 200m MŁ 03\04 - brązowy medal
    w K-1  200 m Smyk - złoty medal
  11. Julia Jarocka w K-2 MŁ 200m 03\04 - brązowy medal

- - Zdjęcia z zawodów - -



1 października 2016
III Ogólnopolskie Zawody Kajakowe o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego

1-października 2016 na przystani kajakowej w Tarnobrzegu odbyły się 3-cie już Ogólnopolskie Zawody o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego.

W zawodach udział wzieli:
• KK "Jezioro Tarnobrzeg",
• KS "Energetyk" Gryfino",
• MKK Rzeszowski Klub Kajakowy,
• LTK "Fala" Lublin.

W punktacji drużynowej pierwsze miejsce zdobyło Jezioro Tarnobrzeg!


- - Zdjęcia z zawodów - -

- - Materiał video z zawodów - -

Więcej materiałów:

TVP3 - Aktualności 2.10.2016

NadWisla24.pl - Materiał video oraz sporo zdjęć

Więcej materiałów video na naszym fanpage na portalu Facebook


11-14 sierpnia 2016
Mistrzostwa Polski Juniorów w Poznaniu

W Mistrzostwach Polski Juniorów w Poznaniu nasi zawodnicy Karol Śmiałek i Bartłomiej Dobroń w kategorii K-2 na 500 m zajeli 5 miejsce w finale A i 6 miejsce w finale A na dystansie 1000 m.

Wielkie brawa i gratulacje.

- - Zdjęcia z zawodów - -


19-21 sierpnia 2016
Mistrzostwa Polski Młodzików w Bydgoszczy

Na Mistrzostwach Polski Młodzików w Bydgoszczy Magda Szczęsna zawodniczka Klubu Kajakowego Jezioro Tarnobrzeg wygrała w eliminacjach i dostała się do finału.

W finale A zdobyła brązowy medal dla Tarnobrzega. Brawo i gratulacje!


- - Zdjęcia z zawodów - -


18-19 czerwca 2016
10 Międzynarodowe Regaty o Puchar Lubelskiego Koziołka w Lublinie

W miniony weekend zawodnicy Klubu Kajakowego Jezioro Tarnobrzeg uczestniczyli w 10 MIĘDZYNARODOWYCH REGATACH O PUCHAR LUBELSKIEGO KOZIOŁKA w Lublinie.

Nasi zawodnicy zdobyli 10 medali gratulacje dla wszystkich zawodników za sportową postawę.

ZDOBYLIŚMY:

3 złote medale:
Magdalena Szczęsna ,Karol Śmiałek
4 srebrne medale:
Jagoda Bajda ,Ula Opałka, Bartłomiej Dobroń, Karol Śmiałek
3 brązowe medale:
Igor Gawron, Filip Baran, Bartłomiej Dobroń, Karol Śmiałek


- - Zdjęcia z zawodów - -

- - Zdjęcia na portalu kurierlubelski.pl - -


11 czerwca 2016
Rusz się człowieku TVP3 z kajakarzami z Tarnobrzega

Nasi kajakarze w akcji Rusz się człowieku od 10.30 minuty http://tvp3.tvp.pl/25750310/11062016


08 maja 2016
Rzeszów. Zawody na Lisiej Górze

W niedziele 08,05,2016 r nasi kajakarze wzieli udział w zawdach kajakowych w Rzeszowie zdobyli łącznie 26 medali i pierwsze miejsce drużynowo.
Brawo. Dobry występ.

GRATULACJE!!! Górą KLUB KAJAKOWY JEZIORO TARNOBRZEG.

Sezon kajakowy otwarty.

- - Zdjęcia z zawodów - -


22-24 kwietnia 2016
Zawodnicy z Klubu Kajakowego Jezioro Tarnobrzeg w Wałczu

W dniach 22-24.04 piątka naszych zawodników wzięła udział w Ogólnopolskich Konsultacjach Kadry w Wałczu, jak widać humory dopisywały tak i przed jak i po odbytych sprawdzianach.

Chłopaki dali z siebie 100% i już nie mogą się doczekać następnych startów i Mistrzostw Polski.

Z pozdrowieniami M. Kwasek.

- - Zdjęcia z konsultacji - -


07 października 2015
Wyniki Regat

II Ogólnopolskie Regaty o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla

W sobotę trzeciego października odbyły się w Tarnobrzegu II Ogólnopolskie Regaty o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla. Regaty zorganizował Klub Kajakowy Jezioro Tarnobrzeg. Należy nadmienić, że wody jeziora posiadają pierwszą klasy czystości. Gospodarze zapewnili doskonałą organizację zawodów.

W zawodach brali udział zawodnicy Energetyka Gryfino, RKK Rzeszów, Fali Lublin oraz gospodarze KK Jezioro Tarnobrzeg. Łącznie w regatach startowało 70 zawodniczek i zawodników.

Piętnaście wyścigów rozegranych zostało przy słonecznej, bezwietrznej niemal letniej pogodzie. Należy nadmienić, że w regatach uczestniczył czołowy junior Polski szósty zawodnik MŚ Juniorów w K-1 200m Dominik Wawrzyniak z ENERGETYKA Gryfino. Podczas regat prowadzona była punktacja drużynowa. Zwycięstwo w tej punktacji odnieśli gospodarze z KK JEZIORO Tarnobrzeg, drugie miejsce zajęli kajakarze LTK FALA Lublin na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy KS ENERGETYK Gryfino.

Puchary w imieniu Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla wręczał Pan Wiktor Stasiak. Tarnobrzeskie regaty kończyły cykl imprez okręgowych w Lubelsko Podkarpackim Związku Kajakowym.

Nasi medaliści:

1.Szczęsna Magdalena
• II miejsce w K-1 200 m Juniorek młodszych
• I miejsce w K-1 2000 m Młodziczek
• II miejsce w K-1 200 m Dzieci Dziewczynki 2003/2004
• III miejsce w K-1 500 m Juniorek młodszych
• III miejsce w K-2 2000 m Młodziczek

2.Śmiałek Karol
• II miejsce w K-1 200 m Juniorów
• II miejsce w K-1 500 m Juniorów
• II miejsce w K-2 200 m Juniorów Młodszych

3.Dobroń Bartłomiej
• I miejsce w K-1 2000 m Młodzików
• II miejsce w K-2 200 m Juniorów Młodszych
• I miejsce w K-2 2000 m Młodzików

4.Seweryn Artur
• III miejsce w K-1 2000 m Młodzików
• I miejsce w K-2 2000 m Młodzików

5.Zych Tomasz
• II miejsce K-1 200 m Dzieci Chłopcy 2003/2004

6.Bajda Jagoda
• III miejsce w K-1 200 m Dzieci Dziewczynki 2003/2004

7.Magda Hubert
• II miejsce w K-2 2000 m Młodzików

8. Piątek Jakub
• II miejsce w K-2 2000 m Młodzików

9. Mroziński Kacper
• II miejsce K-1 200 m Dzieci Chłopcy 2005 i Młod.

10.Puzio Kacper
• III miejsce K-1 200 m Dzieci Chłopcy 2005 i Młod.

11.Kołodziej Katarzyna
• III miejsce K-1 200 m Dzieci Dziewczynki 2005 i Młod.

12.Krysa Monika
• III miejsce w K-2 2000 m Młodziczek



16.09.2015
Zaproszenie na Zawody o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego





18.05.2015
I Otwarte Regaty Kajakowe Miasta Rzeszów 09.05.2015 r.

W dniu 09.05.20158 r. odbyły się I OTWARTE REGATY KAJAKOWE MIASTA RZESZÓW.
Udział wzięły:

Klub Kajakowy Jezioro Tarnobrzeg,
Fala Lublin,
Rzeszowski Klub Kajakowy

Wyniki:

I Miejsce drużynowe - Fala Lublin 111 punktów,
II Miejsce drużynowe - Rzeszowski Klub Kajakowy 100 punktów,
III Miejsce drużynowe - Jezioro Tarnobrzeg 89 punktów,


Nasi medaliści:

Młodziczki K - 1 na dystansie 200 m,
II
Miejsce - Magdalena Szczęsna - Jezioro Tarnobrzeg

Dzieci dziewczynki K-1 na dystansie 200 m,
I
Miejsce Magdalena Szczęsna - Jezioro Tarnobrzeg

Dzieci chłopcy K- 1 na dystansie 200 m,
II
Miejsce Tomasz Zych - Jezioro Tarnobrzeg

Dzieci chłopcy rocznik 2003 K- 1 na dystansie 200 m,
I
Miejsce Maciej Pełka- Jezioro Tarnobrzeg
II Miejsce Kacper Mroziński- Jezioro Tarnobrzeg

Dzieci dziewczynki K-1 na dystansie 200 m,
II
Miejsce Katarzyna Kołodziej- Jezioro Tarnobrzeg

Młodzicy K-2 na dystansie 200 m,
III
Miejsce Bartosz Dobroń- Jezioro Tarnobrzeg
Hubert Magda- Jezioro Tarnobrzeg

Juniorki K-2 na dystansie 200 m,
II
Miejsce Magdalena Szczęsna - Jezioro Tarnobrzeg
Klaudia Mrozińska- Jezioro Tarnobrzeg

Młodzicy K-2 na dystansie 2000 m,
I
Miejsce Bartosz Dobroń- Jezioro Tarnobrzeg
Hubert Magda- Jezioro Tarnobrzeg

Młodzicy K-2 na dystansie 2000 m,
III
Miejsce Tomasz Zych - Jezioro Tarnobrzeg
Jakub Piątek - Jezioro Tarnobrzeg

Młodzicy K-1 na dystansie 2000 m,
II
Miejsce Artur Seweryn- Jezioro Tarnobrzeg

Młodzicy K-2 na dystansie 200 m,
II
Miejsce Hubert Magda- Jezioro Tarnobrzeg

Młodzicy K-1 na dystansie 200 m O PUCHAR Dyrektora MOS
III
Miejsce Artur Seweryn - Jezioro Tarnobrzeg

Medal za najlepszego zawodnika otrzymała:
Magdalena Szczęsna - Jezioro Tarnobrzeg

Medal otrzymała również najmłodsza uczestniczka:
Katarzyna Kołodziej- Jezioro Tarnobrzeg




1.03.2015
Zawody o Puchar Marszałka z 10.2014r.

W dniu 05.10.2014 r odbyły się zawody Okręgowe o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego na Jeziorze Tarnobrzeskim.

Udział wzięły:
Klub Kajakowy Jezioro Tarnobrzeg, Fala Lublin, Rzeszowski Klub Kajakowy

Wyniki:

I Miejsce drużynowe - Fala Lublin 92 punkty,
II Miejsce drużynowe - Jezioro Tarnobrzeg 52 punkty,
III Miejsce drużynowe - Rzeszowski Klub Kajakowy 41punkty,

Młodziczki K - 1 na dystansie 1000 m,
I Miejsce - Agata Zielińska - Fala Lublin
II Miejsce - Wiktoria Zalewska - Fala Lublin
III Miejsce - Paulina Gap - Fala Lublin

Dzieci dziewczynki K-1 na dystansie 200 m,
I Miejsce Magdalena Szczęsna - Jezioro Tarnobrzeg
II Miejsce Zuzanna Błażejczak - Jezioro Tarnobrzeg
III Miejsce Agata Kowalczyk - Fala Lublin

Dzieci chłopcy K- 1 na dystansie 200 m,
I Miejsce Maciej Pełka - Jezioro Tarnobrzeg
II Miejsce Kacper Mroziński - Jezioro Tarnobrzeg
III Miejsce Wiktor Babirecki - Jezioro Tarnobrzeg

Dzieci chłopcy rocznik 2003 K- 1 na dystansie 200 m,
I Miejsce Hubert Stareńczak - Rzeszowski Klub Kajakowy
II Miejsce Tomasz Zych - Jezioro Tarnobrzeg
III Miejsce Mikołaj Frąk - Fala Lublin

Młodzicy K-2 na dystansie 1000 m,
I Miejsce Mateusz Bielak i Michał Gronowski - Fala Lublin
II Miejsce Karol Śmiałek i Bartłomiej Dobroń - Jezioro Tarnobrzeg
III Miejsce Michał Miśków i Wojciech Majewski - Rzeszowski Klub Kajakowy

Młodzicy K-2 na dystansie 200 m,
I Miejsce Mateusz Bielak i Michał Gronowski - Fala Lublin
II Miejsce Karol Śmiałek i Bartłomiej Dobroń
III Miejsce Michał Miśków i Wojciech Majewski

Juniorzy K-1 na dystansie 200 m,
I Miejsce Łukasz Kozik - Rzeszowski Klub Kajakowy
II Miejsce Patryk Zaborek - Fala Lublin
III Miejsce Mateusz Batóg - Rzeszowski Klub Kajakowy

Młodzicy K-1 na dystansie 1000 m,
I Miejsce Mateusz Bielak - Fala Lublin
II Miejsce Wojciech Majewski - Rzeszowski Klub Kajakowy
III Miejsce Michał Gronkowski - Fala Lublin

Młodzicy K-1 na dystansie 200 m,
I Miejsce Mateusz Bielak - Fala Lublin
II Miejsce Wojciech Majewski - Rzeszowski Klub Kajakowy
III Miejsce Karol Śmiałek - Jezioro Tarnobrzeg

Młodziczki K-1 na dystansie 200 m,
I Miejsce Agata Zielińska - Fala Lublin
II Miejsce Wiktoria Zalewska - Fala Lublin
III Miejsce Paulina Gap - Fala Lublin



czwartek, 14.08.2014
Zaproszenie na regaty 23.08.2014r.




wtorek, 9.09.2014
I MISTRZOSTWA TARNOBRZEGA W KAJAKARSTWIE

Odbyły się w dniu 23.08.2014r na przystani kajakarskiej nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

Wyniki:

Uczestnicy półkolonii 2014 r.

Kategoria K-1 , dziewcząt na dystansie 200m.
1.Zofia Konieczna
2.Maja Biernat
3.Katarzyna Kołodziej

Kategoria K-1 , chłopców na dystansie 200m.- do 10 lat.
1.Karol Babirecki
2.Kacper Mroziński
3.Maciej Pełka

Kategoria K-1 , chłopców na dystansie 200m.- do 13 lat.
1.Mikołaj Piątek
2.Mikołaj Marszałek
3.Błażej Magda

Zawodnicy Klubu

Kategoria K-1 , dziewcząt na dystansie 200m.
1.Magdalena Szczęsna
2.Agnieszka Suszek
3.Natalia Szczęsna

Kategoria K-1 , chłopców na dystansie 200m.
1.Karol Śmiałek
2.Hubert Magda
3.Bartłomiej Dobroń

Masters - panie K-1
1.Iwona Kawalec
2.Małgorzata Kwasek
3.Anetta Martyniuk

Masters - panowie K-1, C-1
1.Piotr Kwasek C-1
1.Andrzej Żyłowicz K-1
2.Czesław Szlachetka K-1
3.Norbert Mastalerz K-1

czwartek, 14.08.2014
Zaproszenie na regaty 23.08.2014r.




niedziela, 3.08.2014
Regaty Kajakowe 18.07.2014 r.

Dziewczęta 200 m K-1
1.Anita Zbyradowska
2.Maja Biernat
3.Natalia Szczęsna

Chłopcy 200 m K-1
1.Tomasz Zych
2.Arkadiusz Ciosek

Nagroda dla najmłodszej uczestniczki Kingii Rekas

Regaty Kajakowe 18.07.2014 r. nad Jeziorem Tarnobrzeskim organizowane przez Klub Kajakowy Jezioro Tarnobrzeg pod patronatem Prezydenta Miasta Norberta Mastalerza na zakończenie akcji "Wakacje w kajaku 2014" turnus I, udział wzieli uczestnicy turnusu.

Zdjęcia zostały już dodane do galerii

czwartek, 26.09.2013
Zapisy


Kliknij, żeby zobaczyć ogłoszenie w większym formacie


poniedziałek, 2.09.2013
Wyniki zawodów o mistrzostwo Klubu Kajakowego Jezioro Tarnobrzeg z dnia 31.08.2013r.

I miejsce na dys. 200 m w K-1 dziewczyn zdobyła Nikola Walas
II miejsce na dys. 200 m w K-1 dziewczyn zdobyła Natalia Konefał
III miejsce na dys. 200 m w K-1 dziweczyn zdobyła Wiktoria Sasiela



I miejsce na dys. 200 m w K-1 chłopców zdobył Karol Śmiałek
II miejsce na dys. 200 m w K1 chłopców zdobył Artur Seweryn
III miejsce na dys. 200 m w K-1 chłopcłów zdobył Piotr Baran



I miejsce na dys. 200 m w K-1 mężczyzn zdobył Czesław Szlachetka
II miejsce na dys. 200 m w K-1 męzczyzn zdobył Robert Kwiatkowski
III miejsce na dys. 200 m wK-1 mężczyzn zdobył Andrzej Żyłowicz



I miejsce na dys. 200 m w K-1 kobiet zdobyła Iwona Kawalec
II miejsce na dys. 200 m w K-1 kobiet zdobyła Małgorzata Tracz
III miejsce na dys. 200 m w K-1 kobiet zdobyła Aneta Martyniuk





czwartek, 22.08.2013
Piknik i regaty




wtorek, 16.07.2013
Rekrutacja




poniedziałek, 08.07.2013
Witamy!

Witamy na nowo otwartej stronie Klubu Kajakarskiego Jezioro Tarnobrzeg. Strona jest w trakcie rozwijania.

Klub Kajakowy Jezioro Tarnobrzeg © 2013

stat4u