V Otwarte MISTRZOSTWA W KAJAKARSTWIE O Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego I Patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega

Serdecznie zapraszamy na regaty, które odbędą się już w tę sobotę 6 października 2018r. na Jeziorze Tarnobrzeskim na naszej przystani.

Startujemy 6.10.2018 o godzienie 10-ej.

 

W programie m.in.:

  • K-1 200m Młodzików
  • K-1 200m Młodziczek
  • K-1 200m Juniorów
  • K-1 200m Juniorek
  • K-1 2000m Młodzików
  • K-1 2000m Młodziczek
  • K-1 500m Juniorek
  • K-1 200m Weteranów
  • K-1 200m Juniorek Młdoszych
  • K-1 200m Dziewczynki
  • K-1 200m Chłopców
  • K-1 200m Dziewczynki
  • K-2 200m Chłopców
  • K-2 2000m Młodzików
  • K-2 2000m Młodziczek
  • K-2 200m Juniorów Młodszych

XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa polski Juniorów w Poznaniu

W dniach 09-12.08.2018 w Poznaniu odbyła się XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i Mistrzostwa polski Juniorów w kajakarstwie Klub Kajakowy Jezioro Tarnobrzeg reprezentowało dwóch zawodników Magdalena Szczęsna i Jakub Piątek.

Magdalena Szczęsna w kategorii Juniorów Młodszych zdobyła Zdobyła I miejsce i zarazem złoty medal na dystansie 3000 m w kajakowych jedynkach. Wygrywając z wielką klasą z koleżankami z kadry narodowej po pięknym finiszu na ostatniej prostej.

Natomiast Jakub Piątek po ciężkiej walce zajął 16 miejsce w wyścigu na 5000 m.

 

33 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Młodzików

W dniach 03-05.08 2018 w Bydgoszczy odbyły się 33 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Młodzików Klub Kajakowy Jezioro Tarnobrzeg reprezentacja 6 zawodników i tak:

Urszula opałka zajęła 4 miejsce w wyścigu jedynek na dystansie 2000 m w roczniku 2004 przegrywając minimalnie na finiszu brązowy medal w tym samym wyścigu na piątym miejscu zameldowała się zuzanna błażejczak pokazując prawdziwą klasę na finiszu a na szesnastym miejscu zameldowała się w tym samym wyścigu ich koleżanka klubowa jagoda bajda.

W wyścigu chłopców rocznik 2005 igor gawron wylądował na 16 miejscu

Tak ze na dobrym miejscu ukończyła swój wyścig katarzyna kołodziej zajmując 15 miejsce w jedynkach rocznik 2005.

Natomiast dwójka bajda – opałka po przygodzie z glonami na zile przygotowanym do zawodów torze regatowym zakończyły wyścig na 12 miejscu.

Brawa dla wszystkich I życzymy dalszych sukcesów młodym kajakarzom.

Międzywojewódzkie Mistrzowstwa Młodzików strefy E Łączany 2017

Nasi zawodnicy wzięli udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Łączanach i uzyskali bardzo dobre rezultaty:

  1. 1 miejsce K-1 2000m – Magdalena Szczęsna
  2. 1 miejsce K-2 2000m – Urszula Opałka i Magdalena Szczęsny
  3. 2 miejsce K-4 2000m – Jagoda Bajda, Zuzanna Błażejczak, Julia Jarocka, Katarzyna Kołodziej
  4. 3 miejsce – K-2 200m – Antoni Kołodziej i Kacper Buzio

Czytaj dalej „Międzywojewódzkie Mistrzowstwa Młodzików strefy E Łączany 2017”

IV Otwarte Zawody Kajakowe o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego na naszej przystani!

Zapraszamy Wszystkich Miłośników Kajakarstwa Klasycznego w Imieniu Klubu Kajakowego Jezioro Tarnobrzeg na IV Otwarte Zawody Kajakowe o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego

START
30.09.2017 r Godz. 10.00 Przystań Kajakowa Tarnobrzeg

Przystań Kajakowa Klubu Jeziora Tarnobrzeg

  1. 10.00 Odprawa Techniczna
  2. 10.30 K-1 Juniorów 200m
  3. 10.35 K-1Juniorek młodszych 200m
  4. 10.40 K-1 Juniorów młodszych-200m
  5. 10.45 K-1 Młodziczek-200m 10. 50 K-1Młodzików -2000m
  6. 11.05 K-1 Dziewcząt rocznik 2005\2006 200m
  7. 11.10 K-1 Chłopców rocznik 2005\2006 200m
  8. 11.20 K-1 Młodziczek 2000m
  9. 11.40 K-1 Juniorów 500m
  10. 11.50 K-1Juniorek młodszych 500m
  11. 12.00 K-1 Juniorów młodszych 500m
  12. 12.10 K-1 Dzieci – 200m Chłopców rocznik 2007 i młodsi
  13. 12.20 K-2 Młodziczek 500m
  14. 12.30 K-1 Weteranów
  15. 12.40 K-2 Chłopców rocznik 2005\2006 200m
  16. 12.50 K-2 Juniorów młodszych 500m
  17. 13.00 K-2Młodzików 500m
  18. 13.30 Zakończenie zawodów rozdanie medali

Wyniki Drużynowe
IV Otwartych Zawody Kajakowych
O Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego
Tarnobrzeg 30.09.2017 r

  1. KK Jezioro Tarnobrzeg 105 pkt.
  2. Fala Lublin 97 pkt.
  3. Energetyk Gryfino 50 pkt.
  4. RKK Rzeszów 33 pkt.

Szczegółowe wyniki indywidualne: wyniki-09-2017