Otwarte Mistrzostwa Śląska

Na Otwartych Mistrzostwach Śląska w Kajakarstwie nasi zawodnicy wywalczyli 5 Medali.

Oto nasi medaliści, gratulujemy!

  1. K-1 Magdalena Szczęsna – złoty medal
  2. K-1 Katarzyna Kołodziej srebrny medal
  3. K-2 M. Szczęsna – Z. Błażejczak – srebrny medal
  4. k-2 J. Bajda – U. Opałka – brązowy medal
  5. K-2 B. Dobroń – J. Piątek – brązowy medal

 

11 Międzynarodowe Zawody Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka

17 czerwca 2017 w Lublinie odbyły się 11 Międzynarodowe Zawody Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka. Nasi zawodnicy zapewnili naszemu Klubowi bardzo dużą ilość medali.

Oto nasi medaliści, gratulujemy!

  1. BARTŁOMIEJ DOBROŃ K-1 200m JUNIOR MŁ 2001-02 – zloty medal
    K-2 200m JUN I JUN MŁ 99-02 – złoty medal
    K-1 1000m JUNIOR MŁ 2001-02 – zloty medal
    K-2 1000m JUN I JUN MŁ 99-02 -zloty medal
  2. JAKUB PIĄTEK K-1 200m JUNIOR MŁ 2001-02 – brazowy medal
    K-2 200m JUN I JUN MŁ 99-02 -brązowy medal
  3. KAROL ŚMIAŁEK K-1 200m JUNIOR 1999-00 – srebrny medal
    K-2 200m JUN I JUN MŁ 99-02 – złoty medal
    K-1 1000m JUNIOR 1999-00 – srebrny medal
    K-2 1000m JUN I JUN MŁ 99-02 -zloty medal
  4. MAGDALENA SZCZĘSNA K-1 2000m MŁODZIK 2003-04 – złoty medal
    K-1 200m MŁODZIK 2003-04 – złoty medal
  5. JAGODA BAJDA K-1 200m JUNIOR MŁ 2001-02 – brazowy medal
    K-2 2000m MŁODZIK 2003-04 – zloty medal
  6. KATARZYNA KOŁODZIEJ K-1 00m dzieci 2005-06 – złoty medal
    K-2 2000m MŁODZIK 2003-04 – brązowy medal
  7. IGOR GAWRON K-1 200m dzieci 2005-06 – srebrny medal
    K-2 200m dzieci 2005-06 – złoty medal
  8. ANTONI KOŁODZIEJ K-2 200m dzieci 2005-06 – złoty medal
  9. ARTUR SEWERYN K-2 200m JUN I JUN MŁ 99-02 – brazowy medal
    K-1 1000m JUNIOR MŁ 2001-02 – brazowy medal
  10. URSZULA OPAŁKA K-1 2000m MŁODZIK 2003-04 – brazowy medal
    K-2 2000m MŁODZIK 2003-04 – zloty medal
  11. JULIA JAROCKA K-2 2000m MŁODZIK 2003-04 – brązowy medal

 

Regaty kajakowe „Dzień dziecka” o Puchar Dyrektora MOSIR Tych

3 czerwca 2017 w Tychach odbyły się Regaty Kajakowe „Dzień dziecka” o Puchar Dyrektora MOSIR.

Oto nasi medaliści, gratulujemy!

  1. Magdalena Szczęsna – złoty medal w K-1 300m MŁ. 03
  2. Katarzyna Kolodziej – srebrny medal w K-1 300m Dziec.05
  3. Jagoda Bajda – srebrny medal w K-1 300m Mł. 04
    – brązowy medal w K-2 600m Mł
  4. Urszula Opałka – brązowy medal w K-2 600m Mł.
  5. Bartosz Dobroń – srebrny medal w K-1 300m JM.
    -srebrny medal w K-2 600m JM.
  6. Jakub Piątek -srebrny medal w K-2 600m JM.

III Otwarte Regaty Kajakowe Miasta Rzeszowa

28 maja 2017 na przystani kajakowej w Rzeszowie odbyły się 3-cie już Otwarte Regaty Kajakowe Miasta Rzeszowa.

W punktacji drużynowej pierwsze miejsce zdobyło Jezioro Tarnobrzeg! Oto nasi medaliści, gratulujemy!

  1. Karol Śmiałek w K-1  200m JS 99\00 -srebrny medal
  2. Bartosz Dobroń w K-1  200m JM 01\02 – srebrny medal
    w K-1 500m JM 01\02 – złoty medal
  3. Jakub Piątek w K-1  200m JM 01\02 -brązowy medal
    w K-1 500m JM 01\02 – brązowy medal
    w K-2  200m JM 00\01 – srebrny medal
  4. Artur Seweryn w K-2  200m JM 00\01 – srebrny medal
  5. Magdalena Szczęsna w K-1  500m JM 00\01 – złoty medal
    w K-1  200m MŁ 01\02 – złoty medal
    w K-1 2000m MŁ 03\04 – złoty medal
    w K-1 200m MŁ 03\04 – złoty medal
  6. Jagoda Bajda w K-1 2000m MŁ 03\04 – brązowy medal
    w K-1 200m MŁ 03\04 – brązowy medal
    w K-2  200m MŁ 03\04 -złoty medal
  7. Urszula Opałka w K-2  200m MŁ 03\04 -złoty medal
  8. Tomasz Zych w K-1 2000m MŁ 03\04 – brązowy medal
  9. Igor Gawron w K-1  200 m Smyk – srebrny medal
    w K-1 Kajtek – srebrny medal
  10. Katarzyna Kołodziej w K-2 200m MŁ 03\04 – brązowy medal
    w K-1  200 m Smyk – złoty medal
  11. Julia Jarocka w K-2 MŁ 200m 03\04 – brązowy medal

 

III Ogólnopolskie Zawody Kajakowe o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego

1-października 2016 na przystani kajakowej w Tarnobrzegu odbyły się 3-cie już Ogólnopolskie Zawody o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego.

W zawodach udział wzieli:
• KK „Jezioro Tarnobrzeg”,
• KS „Energetyk” Gryfino”,
• MKK Rzeszowski Klub Kajakowy,
• LTK „Fala” Lublin.

W punktacji drużynowej pierwsze miejsce zdobyło Jezioro Tarnobrzeg!