Mistrzostwach Polski Młodzików w Poznaniu

Na Mistrzostwach Polski Młodzików w Poznaniu nasi zawodnicy zdobyli:

  • K-1 Magdalena Szczęsna – złoty medal
  • K-2 J. Bajda – U. Opałka – srebrny medal

a nasza czwórka K-4 M. Szczęsna, J. Bajda, U. Opałka, Z. Błażejczak zajęła wysokie 6 miejsce!

 

Mistrzostwa Polski Juniorów w Bydgoszczy

Na Mistrzostwach Polski Juniorów w Bydgoszczy nasi zawodnicy zdobyli wysokie miejsca w kategorii K-1 na dystansie 5000m:

  • Bartłomiej Dobroń – 7 miejsce
  • Jakub Piątek – 10 miejsce

 

Zdjęcia z treningu naszych Kajakarzy

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć, w którek zamieściliśmy piękne zdjęcia autorstwa Mirosława Tarkowskiego przedstawiające trening naszych Kajakarzy.

 

Otwarte Mistrzostwa Śląska

Na Otwartych Mistrzostwach Śląska w Kajakarstwie nasi zawodnicy wywalczyli 5 Medali.

Oto nasi medaliści, gratulujemy!

  1. K-1 Magdalena Szczęsna – złoty medal
  2. K-1 Katarzyna Kołodziej srebrny medal
  3. K-2 M. Szczęsna – Z. Błażejczak – srebrny medal
  4. k-2 J. Bajda – U. Opałka – brązowy medal
  5. K-2 B. Dobroń – J. Piątek – brązowy medal

 

11 Międzynarodowe Zawody Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka

17 czerwca 2017 w Lublinie odbyły się 11 Międzynarodowe Zawody Kajakowe o Puchar Lubelskiego Koziołka. Nasi zawodnicy zapewnili naszemu Klubowi bardzo dużą ilość medali.

Oto nasi medaliści, gratulujemy!

  1. BARTŁOMIEJ DOBROŃ K-1 200m JUNIOR MŁ 2001-02 – zloty medal
    K-2 200m JUN I JUN MŁ 99-02 – złoty medal
    K-1 1000m JUNIOR MŁ 2001-02 – zloty medal
    K-2 1000m JUN I JUN MŁ 99-02 -zloty medal
  2. JAKUB PIĄTEK K-1 200m JUNIOR MŁ 2001-02 – brazowy medal
    K-2 200m JUN I JUN MŁ 99-02 -brązowy medal
  3. KAROL ŚMIAŁEK K-1 200m JUNIOR 1999-00 – srebrny medal
    K-2 200m JUN I JUN MŁ 99-02 – złoty medal
    K-1 1000m JUNIOR 1999-00 – srebrny medal
    K-2 1000m JUN I JUN MŁ 99-02 -zloty medal
  4. MAGDALENA SZCZĘSNA K-1 2000m MŁODZIK 2003-04 – złoty medal
    K-1 200m MŁODZIK 2003-04 – złoty medal
  5. JAGODA BAJDA K-1 200m JUNIOR MŁ 2001-02 – brazowy medal
    K-2 2000m MŁODZIK 2003-04 – zloty medal
  6. KATARZYNA KOŁODZIEJ K-1 00m dzieci 2005-06 – złoty medal
    K-2 2000m MŁODZIK 2003-04 – brązowy medal
  7. IGOR GAWRON K-1 200m dzieci 2005-06 – srebrny medal
    K-2 200m dzieci 2005-06 – złoty medal
  8. ANTONI KOŁODZIEJ K-2 200m dzieci 2005-06 – złoty medal
  9. ARTUR SEWERYN K-2 200m JUN I JUN MŁ 99-02 – brazowy medal
    K-1 1000m JUNIOR MŁ 2001-02 – brazowy medal
  10. URSZULA OPAŁKA K-1 2000m MŁODZIK 2003-04 – brazowy medal
    K-2 2000m MŁODZIK 2003-04 – zloty medal
  11. JULIA JAROCKA K-2 2000m MŁODZIK 2003-04 – brązowy medal