Zawody o Puchar Marszałka z 10.2014r.

W dniu 05.10.2014 r odbyły się zawody Okręgowe o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego na Jeziorze Tarnobrzeskim.

Udział wzięły:

  1. Klub Kajakowy Jezioro Tarnobrzeg,
  2. Fala Lublin,
  3. Rzeszowski Klub Kajakowy

Wyniki zawodów:


I Miejsce drużynowe – Fala Lublin 92 punkty,
II Miejsce drużynowe – Jezioro Tarnobrzeg 52 punkty,
III Miejsce drużynowe – Rzeszowski Klub Kajakowy 41punkty,

Młodziczki K – 1 na dystansie 1000 m,
I Miejsce – Agata Zielińska – Fala Lublin
II Miejsce – Wiktoria Zalewska – Fala Lublin
III Miejsce – Paulina Gap – Fala Lublin

Dzieci dziewczynki K-1 na dystansie 200 m,
I Miejsce Magdalena Szczęsna – Jezioro Tarnobrzeg
II Miejsce Zuzanna Błażejczak – Jezioro Tarnobrzeg
III Miejsce Agata Kowalczyk – Fala Lublin

Dzieci chłopcy K- 1 na dystansie 200 m,
I Miejsce Maciej Pełka – Jezioro Tarnobrzeg
II Miejsce Kacper Mroziński – Jezioro Tarnobrzeg
III Miejsce Wiktor Babirecki – Jezioro Tarnobrzeg

Dzieci chłopcy rocznik 2003 K- 1 na dystansie 200 m,
Miejsce Hubert Stareńczak – Rzeszowski Klub Kajakowy
II Miejsce Tomasz Zych – Jezioro Tarnobrzeg
III Miejsce Mikołaj Frąk – Fala Lublin

Młodzicy K-2 na dystansie 1000 m,
Miejsce Mateusz Bielak i Michał Gronowski – Fala Lublin
II Miejsce Karol Śmiałek i Bartłomiej Dobroń – Jezioro Tarnobrzeg
III Miejsce Michał Miśków i Wojciech Majewski – Rzeszowski Klub Kajakowy

Młodzicy K-2 na dystansie 200 m,
Miejsce Mateusz Bielak i Michał Gronowski – Fala Lublin
II Miejsce Karol Śmiałek i Bartłomiej Dobroń
III Miejsce Michał Miśków i Wojciech Majewski

Juniorzy K-1 na dystansie 200 m,
Miejsce Łukasz Kozik – Rzeszowski Klub Kajakowy
II Miejsce Patryk Zaborek – Fala Lublin
III Miejsce Mateusz Batóg – Rzeszowski Klub Kajakowy

Młodzicy K-1 na dystansie 1000 m,
Miejsce Mateusz Bielak – Fala Lublin
II Miejsce Wojciech Majewski – Rzeszowski Klub Kajakowy
III Miejsce Michał Gronkowski – Fala Lublin

Młodzicy K-1 na dystansie 200 m,
Miejsce Mateusz Bielak – Fala Lublin
II Miejsce Wojciech Majewski – Rzeszowski Klub Kajakowy
III Miejsce Karol Śmiałek – Jezioro Tarnobrzeg

Młodziczki K-1 na dystansie 200 m,
Miejsce Agata Zielińska – Fala Lublin
II Miejsce Wiktoria Zalewska – Fala Lublin
III Miejsce Paulina Gap – Fala Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *